Kozlov obchod

Tričko s dlhým rukávom Kozel biele

Tričko s dlhým rukávom s logom Kozel na prsiach a podobizňou Kozla na zadných nohách nesúcim polliter poctivého piva ponúkame v dvoch variantoch. Či už ste priaznivci bielej či čiernej, pristane vám v oboch prevedeniach.

Drevená pohľadnica Kozel

Pozdravte na všetky strany drevenou pohľadnicou Kozel! Poteší každého adresáta, kvalitný materiál je ideálny aj ako obraz na stenu!

Grilovacia zástera Kozel

Či už ste v kuchyni, za barom alebo na záhradné grilovačke, praktická zástera Kozel by nemala chýbať v žiadnej kuchárskej výzbroji. Univerzálny strih padne všetkým mieram a kvalitný materiál ochráni vaše oblečenie od nechcených suvenírov.

Klokanka Kozel hnedá

Hnedá mikina s klokaním vreckom s potlačou "Kdo umí, umí" a logom Kozel na hrudi je presne ten kus oblečenia, ktorý si zamilujete!

Kozlova škola čapovania piva

Hľadáte naozaj originálny darček? Darujte svojim priateľom, rodine alebo sebe poukaz na Kozlov školu čapovanie piva v Pivovaru Velké Popovice. Čaká vás jedinečný pivný zážitok!

Trkací polliter Kozel

Originál s kozlím motívom, ktorý nesmie chýbať v žiadnej zbierke pivných pohárov. Unikátny polliter s plastickým motívom kozlej hlavy, ktorá trkne pri každom prípitku. Je vyrobený z kvalitného skla s uchom v tvare kozlieho rohu. Týmto kúskom skla potešíte každého milovníka poctivého piva z Veľkých Popovic.